Meghívó a Budaházyról és a nemzeti jogvédőkről szóló könyv bemutatójára a Polgári Mulatóba (2017. dec. 5.)

Szeretettel várunk minden kedves hazafit december 5-én, kedden 18 órakor a Polgári Mulatóban ( Budapest, V. kerület, Kossuth Lajos u. 17.), ahol az "Igazságtalan a Budaházy-ítélet!" nevű csoport szervezésében Varga Domokos György "Abó és Robó" c. regényét mutatja be a szerző.

A regényben „nagyszerű arányban keveredik mese és valóság: a tudományos-fantasztikus irodalom, a családtörténet, a költészet – a politikai közbeszéd legfrissebb témáival”. Rubik Lászlót, a történet elbeszélőjét azzal bízza meg a világ leghatalmasabb informatikai cégének vezetője, hogy készítse el az első igazán emberszabású robotot. Rubik László tizenöt éves gyermekének, Abónak nincs, és már nem is lesz testvére. Robó ezért „születik meg” Abó öccseként. Abó mindent elkövet a radikális hazafiak, Budaházy György és társai kiszabadításáért, még Robót sem rest bevetni.

Közreműködnek: Varga Domokos György, a szerző, Budaházy Edda, az est háziasszonya és dr. Gaudi-Nagy Tamás, a Nemzeti Jogvédő Szolgálat ügyvezetője, valamint a még ma is házi őrizetben tartott Budaházy György élő kapcsolásban!

Már most felhívjuk a figyelmet, hogy december 9-én 19 órától Hungarica koncertnek ad helyt a Polgári Mulató. Ez lesz a zenekar utolsó idei koncertje. Belépő: 2000 Forint (Csak a helyszínen kapható). Gyerekeknek 14 éves korig ingyenes

A program terjesztését hálásan köszönjük! 

Találkozzunk, beszélgessünk, tanuljunk együtt, egymástól és álljunk ki az első fokú törvénytelen ítélettel 125 év fegyházra ítélt Budaházy György és 16 társa közkegyelméért!

Szeretettel várunk minden kedves hazafit!

Dr. Gaudi-Nagy Tamás nemzeti jogvédő 

 

 

Varga Domokos György (Budapest, 1952. október 2.) magyar író, újságíró, szerkesztő.

2006 januárjában egy ügyészi határozat és az akkori kormányfő vagyon-nyilatkozatának ellentmondásai miatt eljárást kezdeményezett Gyurcsány Ferenc miniszterelnökkel szemben.

2007 májusában „elbúcsúzott” a politikai újságírástól. Arra hivatkozott, hogy a balliberális kormánynak a 2006 őszi civil megmozdulások nyomán megmutatkozó brutális fellépése – a rendszerváltás kezdete óta először – azokat is tiltakozásra késztette, akik amúgy nem az ún. nemzeti oldalhoz kötődnek, ezért ő innentől a szépirodalomnak, a meseírásnak élhet. Ettől kezdve már csak a Szilaj Csikóban jelennek meg politikai témájú publicisztikái, s csak külön felkérésre ír politikai, közéleti témájú könyveket. 

2011-ben ő szerkesztette a nemzeti jogvédőkről szóló dokumentumkötetet, "Jogvédők a nemzet szolgálatában" címmel. 

2016-ban ő szerkesztette a "Jelentés a Nemzeti Jogvédő Szolgálat 2006. őszi rendőrterrorral és megtorlásokkal összefüggő jogvédő küzdelmeiről a 10. évfordulón" c. kötetet.

Újságírói munkásságáért 1997-ben Sajtótisztességért díjat kapott a Közakarat Egyesülettől; 2010-ben Nemzeti Újságírásért bronz fokozat díjat kapott a Független Újságírók Szövetségétől.